Sunset Overdrive- materiał prezentujący bronie zawarte w najnowszym DLC

Sunset Overdrive to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Insomniac Games. Do sieci trafił materiał przedstawiający dodatkowe bronie do gry.

Sunset Overdrive to jedna z najważniejszych kart przetargowych konsoli Microsoftu.

Najnowsza produkcja Insomniac Games już od prawie miesiąca dostarcza rozrywki posiadaczom Xboksa One. Do sieci trafił materiał wideo, prezentujący dodatek, który wprowadzi nowe bronie, które posłużą graczom w walce z mutantami i zapewne urozmaicą jeszcze bardziej zwariowaną rozgrywkę, której dostarcza Sunset Overdrive.

Bronie zawarte w DLC:
  • Plague Bomb- zakaża przeciwników znajdujących się w okolicy. Zarażenie zaczynają wymiotować i otrzymywać, a finalnie eksplodują. Mogą zarazić również innych, którzy znajdą się w pobliżu.
  • Rager- uwalnia chmurę zamieszania, za sprawą której wrogowie atakują się nawzajem w przypływie wściekłości. Finalnie wybuchają.
  • Shield Buddy- uwalnia tarczę chroniąca Ciebie, twoich przyjaciół oraz bomby, które mogą zdziesiątkować wrogów. Idealne połączenie ataku i obrony.
  • Multi- Lock Rocket Launcher- blokuje osiem wybranych celów, a następnie wypuszcza w ich stronę rakiety samonaprowadzające.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak powyższe zabawki spisują się w praktyce, to koniecznie rzućcie okiem na poniższy materiał. Trzeba również przyznać, że Sunset Overdrive to niezwykle ciekawa, zwariowana gra, która dostarcza sporo frajdy i zapewne niejeden gracz zazdrości posiadaczom Xboksa One, takiego tytułu.

Sunset Overdrive to tytuł ekskluzywny na najnowszą konsolę Microsoftu. Gra zadebiutowała 28 października, a wraz z nią w sklepach pojawiła się biała wersja konsoli Xbox One, która w zestawie zawiera najnowszą produkcję Insomniac Games.

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- nowy trailer trafił do sieci

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More