Sunset Overdrive- kilka minut z rozgrywki single player oraz z trybu wieloosobowego

Sunset Overdirve to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Insomniac Games. W sieci pojawiły się nowe fragmenty rozgrywki przedstawiające kampania dla jednego gracza oraz tryb wieloosobowy.

Czy Sunset Overdrive zachęci graczy do zakupu najnowszej konsoli Microsoftu?

Premiera gry Sunset Overdrive zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że twórcy co raz częściej i chętniej publikują w sieci kolejne fragmenty z rozgrywki. Tym razem postanowili zaprezentować graczom 10 minutowy materiał z gry dla pojedynczego gracza oraz nieco ponad 4 minutowy fragment z rozgrywki wieloosobowej. Jeśli jesteście zainteresowani Sunset Overdrive, to nie możecie przegapić poniższych materiałów.

Trzeba przyznać, że od strony wizualnej nie można twórcom niczego zarzucić. Najnowsza produkcja Insomniac Games okraszona jest przyjemną dla oka oprawą graficzną o kreskówkowym charakterze, który twórcy uzyskali za pomocą technologii cell- shading. Miejmy nadzieję, że w dniu premiery wszyscy posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu będą zadowoleni z zakupu Sunset Overdrive.

Sunset Overdrive zmierza wyłącznie na najnowszą konsolę Microsoftu. Premiera gry zaplanowana jest na 28 października, a wraz z nią w sklepach pojawi się biała wersja konsoli Xbox One, która w zestawie zawierać będzie najnowszą produkcję Insomniac Games.

More from Mikołaj Ciesielski

Pierwsze screeny z Forza Horizon 2!

Forza Horizon 2 podobnie jak poprzednia część zaoferuje graczom otwarty świat, setki...
Read More