Sumo Digital, twórcy LittleBig Planet 3 pracują nad nowymi grami

W sieci pojawiły się informacje dotyczące studia Sumo Digital, które stoi za produkcją gry LittleBig Planet 3. Ekipa poszukuje pracownika do pracy nad wysokobudżetową grą typu AAA.

W ostatnim okresie Sumo DIgital odpowiadało za świetny port Forza Horizon 2 na Xboksa 360 oraz LittleBig Planet 3 na PlayStation 4.
W ostatnim okresie Sumo DIgital odpowiadało za świetny port Forza Horizon 2 na Xboksa 360 oraz LittleBig Planet 3 na PlayStation 4.

Trzecia odsłona LittleBig Planet (recenzja tutaj) została ciepło przyjęta przez graczy oraz recenzentów. Tytułem zajmowało się studio Sumo Digital, które potwierdziło niejako, iż pracuje aktualnie nad wysokiej jakości grą typu AAA i poszukuje doświadczonego pracownika do pomocy.

Z wpisu opublikowanego przez Sumo Digital może wynikać, że są oni bardzo pewni swego i opisują swój projekt jako wysokiej jakości superprodukcję, która wniesie nieco świeżości do branży. Co jednak najważniejsze, ich najnowsza produkcja ma działać w oparciu o silnik graficzny Unreal Engine 4. Jest to więc bardzo pozytywny znak, że gra najprawdopodobniej będzie prezentowała oprawę graficzną nowej generacji.

Niemniej interesujący jest fakt, iż producent nie sprecyzował dokładnych platform, na których tytuł ma się pojawić. Jeżeli gra ma działać na Unreal Engine 4, to najpewniej pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One. Na rzecz Microsoftu przemawia fakt, że Sumo Digital nie jest producentem first-party przy Sony. Możemy zatem oczekiwać bardzo ciekawych zapowiedzi na przestrzeni nadchodzących miesięcy.

[dzięki – http://gamingbolt.com/apparently-the-littlebigplanet-3-devs-are-working-on-something-new]

Unreal Engine 4 w akcji robi wrażenie!
Unreal Engine 4 w akcji robi wrażenie!
Written By
More from Patryk

PlayStation 4 czy Xbox One? Hideo Kojima już zdecydował!

Hideo Kojima, twórca serii Metal Gear Solid, udzielił obszernego wywiadu japońskiemu magazynowi...
Read More