Sucker Punch, twórcy gry inFamous: Second Son, przygotowują kolejną wielką grę na PlayStation 4

Sucker Punch to ekipa odpowiedzialna za grę inFamous: Second Son. Gry tego producenta słyną z wysokiej jakości oprawy graficznej, nowa gra już powstaje z myślą o PlayStation 4.

sukcer punch banner

inFamous: Second Son to prawdopodobnie pierwsza gra na PlayStation 4, która zaprezentowała moc najnowszej konsoli Sony. Firma Sucker Punch przygotowała bardzo wysokiej jakości oprawę wizualną, dzięki czemu inFamous: Second Son ogrywało się z wielką przyjemnością. Jakie są plany tego studia na przyszłość?

Aktualnie firma przygotowuje się do rozpoczęcia prac nad większym tytułem na konsolę PlayStation 4. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to kolejna odsłona popularnej serii inFamous, czy może jakiś konkretny nowy tytuł.

Firma poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko ”Senior Character Texture/Look Dev Artist”, co w wolnym tłumaczeniu można rozumieć jako specjalistę od pracy nad sylwetkami postaci, teksturami oraz generalnie oprawą graficzną. Sucker Punch chcą nawiązać współpracę z kimś bardzo utalentowanym, aby ”wydobyć z PlayStation 4 jeszcze więcej mocy”.

To bardzo ciekawy temat, któremu warto się przyglądać. Może Sony we współpracy z Sucker Punch już na tegorocznych targach E3 2015 zaprezentują nam nowy tytuł? Chcielibyście nową odsłonę inFamous, czy też zupełnie nową markę?

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/04/22/sucker-punch-has-big-ambitions-for-new-ps4-exclusive-aims-for-jaw-dropping-character-visuals/]

infamous_second_son png

Written By
More from Patryk

Aktualizacja Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition

W sieci pojawiły się informacje na temat pierwszej, dużej aktualizacji Diablo III:Reaper...
Read More