Styx: Shards of Darkness, czyli sequel Styx: Master of Shadows zapowiedziany przez studio Cyanide

Focus Home Interactive dokonało zapowiedzi gry Styx: Shards of Darkness na PlayStation 4, Xbox One i pecety. Firma Cyanide otrzymała większy budżet i nowy silnik graficzny.

Cyanide wraz z wydawnictwem Focus Home Interactive dokonali dzisiaj zapowiedzi gry Styx: Shards of Darkness na konsole stacjonarne i pecety. Mowa oczywiście o kontynuacji całkiem pozytywnego Styx: Master of Shadows sprzed kilkunastu miesięcy. Całkiem udana skradanka najwyraźniej rozbudziła apetyt wydawnictwa Focus Home Interactive, bowiem oficjalne stanowisko potwierdza, że nowa gra otrzyma o wiele większy budżet oraz nowy silnik graficzny.

Gra Styx: Shards of Darkness ma działać na silniku graficznym Unreal Engine 4. Oprogramowania pozwoli zatem na opracowanie bardzo wysokiej jakości oprawy graficznej, która wyciśnie wspaniałe efekty z konsol Playstation 4 oraz Xbox One. Fajnie że zainwestowano w konkretne narzędzie do pracy, bowiem silnik firmy Epic jest bardzo wydajny i popularny wśród producentów gier wideo.

Jeśli chodzi zaś o opowieść, wszystko zaczyna się po upadku wieży Akenash. Niezwykle istotna misja zmusza Styksa do opuszczenia kryjówki i przeniknięcia do Körangaru, miasta Mrocznych Elfów. Autorzy gry zapowiedzieli zatem większe lokacje, rozbudowany system rozwoju Styxa oraz świetną grafikę. Cóż, w myśl zasady ”więcej, lepiej, ładniej”.

Czekacie na kolejną skradankę od Cyanide na PlayStation 4 i Xbox One? Styx: Shards of Darkness jest w kręgach Waszych zainteresowań?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/styx-shards-of-darkness.jpg”]

[interaction id=”56025821c70ac51c037f3643″]

Written By
More from Patryk

Driveclub – Sony wypowiada się na temat zawartości gry oraz prezentuje nowy zwiastun

Driveclub to świetnie zapowiadająca się gra wyścigowa, która trafi tylko na PlayStation...
Read More