Styx: Master of Shadows- zwiastun premierowy

Styx: Master of Shadows to gra akcji z elementami skradanki, za którą odpowiedzialne jest Cyanide Studio. Premiera gry już niebawem, więc do sieci trafił premierowy zwiastun tej produkcji.

Czy przygody goblina skrytobójcy przypadną graczom do gustu?

Premiera gry Styx: Master of Shadows już w najbliższy wtorek. Choć w naszym kraju zbyt głośno o tej produkcji nie było, to jest wielka szansa, że po premierze wiele osób o niej usłyszy. Do sieci trafił premierowy zwiastun najnowszej produkcji Cyanide Studio, więc warto rzucić okiem.

Podczas rozgrywki w Styx: Master of Shadows wcielamy się w tytułową postać goblina, który jest dwustuletnim zabójcą. Głównym celem gry jest przedostanie się do samego środka pewnej twierdzy, gdzie przechowywane jest Drzewo, które jest źródłem cennego Bursztynu, dzięki któremu nasz główny bohater może się wzbogacić. Twórcy zapewniają, że podczas przedzierania się przez twierdzę poznamy także historię Styxa. Gra zapowiada się ciekawie i na pewno warto mieć ją na uwadze.

Styx: Master of Shadows zmierza na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry zaplanowana jest na 7 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Znamy datę startu beta testów PlanetSide 2 na PlayStation 4

PlanetSide 2 to sieciowa strzelanina rozgrywana w konwencji MMO. Gra w 2012...
Read More