Studio Supermassive Games pracuje nad grą Until Dawn 2?

Until Dawn na PlayStation 4 to jedna z największych niespodzianek tego roku. Supermassive Games dopytują na Twitterze graczy o prawdopodobną kontynuację tego świetnego survival horroru. Bylibyście zainteresowani?

Gra Until Dawn była przygotowywana przez bardzo długi okres czasu. Pierwotnie miał być to tytuł na konsolę PlayStation 3 wspierający kontroler PS Move. Plany jednak się zmieniły, gdy na horyzoncie zaczęło pojawiać się PlayStation 4. Twórcy z firmy Supermassive Games zdecydowali się przenieść ten tytuł na nową konsolę Sony i jak się okazuje, zrobili to z bardzo dobrym skutkiem.

Firma Supermassive Games już 1 września zamieściła na swoim Twitterze wpis, który miał zachęcić graczy do podania dalej, aby sprawdzić zainteresowanie grą Until Dawn 2. Teraz wiemy o wiele więcej, bo na tym samym Twitterze producenci gry wyznają, że Sam jest bohaterem, który najlepiej pasuje do drugiej części horroru na PlayStation 4.

Jest to bardzo interesująca informacja oraz wyraźny sygnał, że pomysł na horror w formule Until Dawn się sprawdził. Teraz trzeba czekać na konkretniejsze zapowiedzi, które zakładam, że padną z ust przedstawicieli Supermassive Games. Samo Sony zapowiadało, że Until Dawn ma aspiracje do bycia grą z ”mainstreamu” i wychodzi na to, że tak się właśnie stało. Tytuł dostępny jest ekskluzywnie na PlayStation 4, a jego średnia na Metacritic to 80 punktów.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=HAKBU7VXdUI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f29e858f1e968801f0efbf”]

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima jednak został zwolniony z firmy Konami

Według najnowszych informacji Hideo Kojima został jednak zwolniony z firmy Konami. Poinformowała...
Read More