Studio Remedy Entertainment nadal rozważa produkcję Alan Wake 2

Studio Remedy Entertainment pracuje aktualnie nad Quantum Break, ale w orbicie zainteresowań jest kontynuacja horroru Alan Wake wydanego na Xboksa 360.

Alan Wake to jedna z ciekawszych marek studia Remedy Entertainment.
Alan Wake to jedna z ciekawszych marek studia Remedy Entertainment.

Remedy Entertainment aktualnie pracuje nad grą akcji Quantum Break, która trafi na konsolę Xbox One. Przedstawiciel studia, znany i lubiany Sam Lake, rozmawiał na temat planów firmy z redakcją Xbox Achievements. Jednym z poruszonych tematów była kontynuacja świetnie ocenianego przez graczy horroru Alan Wake wydanego na Xboksa 360.

Większość studia pracuje aktualnie nad Quantum Break, ale wiele osób zastanawia się już, jak mogłaby wyglądać kontynuacja Alana Wake’a. Sam Lake postanowił krótko wypowiedzieć się na temat tego pomysłu. 

”Nie wiesz co będzie w przyszłości, jak powiedzieliśmy; sequel Alana Wake’a póki co nie jest tworzony. Jednak definitywnie poszukujemy okazji, aby zdziałać coś więcej w tej kwestii, pewnego dnia, kiedy przyjdzie na to czas.”

Oryginał został pierwotnie wydany na Xboksa 360 w roku 2010, aby w późniejszym okresie trafić również na komputery osobiste. Studio Remedy Entertainment przygotowało dla graczy również dodatek fabularny dostępny w sieci, który nazwano American Nightmare, który został wydany w roku 2012.

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Black Ops 3 – pierwsze recenzje pojawiają się w sieci

Zagraniczne portale publikują już pierwsze oceny gry Call of Duty: Black Ops...
Read More