Studio DICE, twórcy Battlefield 4, pragną odbudować zaufanie graczy

Przedstawiciele studia DICE odpowiedzialnego za premierę Battlefield 4 postanowili wypowiedzieć się na jej temat. Firma zdaje sobie sprawę z kłopotów i chce odbudować zaufanie.

Battlefield 4 to jedna z większych premier ostatnich lat, która napotkała na wiele problemów natury technicznej.
Battlefield 4 to jedna z większych premier ostatnich lat, która napotkała na wiele problemów natury technicznej.

David Sirland, z ramienia studia DICE, rozmawiał ostatnio z redakcją Gamespot na temat premiery Battlefield 4. Kłopoty po starcie gry sprawiły, że gracze stracili zaufanie do ambitnego studia, które w przeszłości dostarczało wysokiej jakości produkty. Kierownictwo ma zamiar odbudować to zaufanie i wyciągnąć wnioski z przeszłości.

”Na pewno straciliśmy zaufanie co do premiery i pierwszych miesięcy roku. Nawet teraz pewnie znajdzie się sporo graczy, którzy nie wierzą, że możemy dostarczyć stabilny produkt czy debiut. Jestem pewien, że podobna sytuacja się nie powtórzy, ponieważ zmienił się sposób, w jaki pracujemy.” David Sirland, producent Battlefield 4.

David Sirland jest pracownikiem studia DICE w Los Angeles. Po kłopotach z premierą czwartej odsłony serii zmieniono wiele w zarządzaniu firmą. Producent zdecydował się na częstszy kontakt ze społecznością graczy oraz testy gier, tak jak chociażby w przypadku Battlefield Hardline.

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/battlefield-4s-rocky-launch-absolutely-damaged-pla/1100-6422805/]

Written By
More from Patryk

Game Informer źródłem wiedzy na temat Assassin’s Creed: Unity

Najnowszy numer magazynu Game Informer to źródło wielu nowych informacji na temat...
Read More