Strzeżcie się. Dark Souls II nadchodzi!

From Software zamieściło w sieci nowy, interesujący materiał Dark Souls II, radzę zwierać szeregi!

dark-souls-2-banner

Dark Souls II to projekt studia From Software  – gra RPG osadzona w mrocznym świecie fantasy. Cechą wyróżniającą ten tytuł na tle innych przedstawicielu gatunku jest rewelacyjnie rozbudowany system walki i bardzo wysoki poziom trudności. Szpila jest kontynuacją, wielokrotnie nagradzanej, gry z roku 2011. Twórcy, wbrew panującym trendom, postawili na staro szkolne schematy i oddali graczom rozbudowany program, wypełniony po brzegi rozgrywką i wysokim poziomem trudności.

Zadam pytanie: czy są na sali śmiałkowie, którzy mogą poszczycić się napisami końcowymi w pierwszej części gry? Dark Souls 2 przeniesie nas do ponurego świata fantasy, znanego z pierwowzoru, krainy znanej jako Lordran, z tą jednak różnicą, iż teraz poprowadzimy do walki nowego bohatera. Twórcy przeprosili i wycofali się ze słów o przystępniejszym poziomie wyzwania. Nic z tych rzeczy, ekran Game Over pojawiać się będzie równie często co w osławionej ”jedynce”. From Software postawiło sobie inne zadanie – zaoferować rozbudowany tryb wieloosobowy, z którego materiałów możemy spodziewać się w przyszłym roku. Ważne zmiany zaszły także w kwestii oprawy graficznej- gra korzysta z nowego, znacznie lepszego silnika.

Gra zmierza na PlayStaion 3 i Xboksa 360, na półkach sklepowych pojawi się w połowie marca przyszłego roku. Zostaje nam uzbroić się w cierpliwość i szlifowanie formy – łatwo nie będzie!

Written By
More from konadmin

Konsolowy Wiedźmin 2 dopiero w 2012 roku

Premiera Wiedźmina 2 na konsole Microsoftu przełożona – posiadacze Xbox’a 360 będą...
Read More