Strzeżcie się. Dark Souls II nadchodzi!

From Software zamieściło w sieci nowy, interesujący materiał Dark Souls II, radzę zwierać szeregi!

dark-souls-2-banner

Dark Souls II to projekt studia From Software  – gra RPG osadzona w mrocznym świecie fantasy. Cechą wyróżniającą ten tytuł na tle innych przedstawicielu gatunku jest rewelacyjnie rozbudowany system walki i bardzo wysoki poziom trudności. Szpila jest kontynuacją, wielokrotnie nagradzanej, gry z roku 2011. Twórcy, wbrew panującym trendom, postawili na staro szkolne schematy i oddali graczom rozbudowany program, wypełniony po brzegi rozgrywką i wysokim poziomem trudności.

Zadam pytanie: czy są na sali śmiałkowie, którzy mogą poszczycić się napisami końcowymi w pierwszej części gry? Dark Souls 2 przeniesie nas do ponurego świata fantasy, znanego z pierwowzoru, krainy znanej jako Lordran, z tą jednak różnicą, iż teraz poprowadzimy do walki nowego bohatera. Twórcy przeprosili i wycofali się ze słów o przystępniejszym poziomie wyzwania. Nic z tych rzeczy, ekran Game Over pojawiać się będzie równie często co w osławionej ”jedynce”. From Software postawiło sobie inne zadanie – zaoferować rozbudowany tryb wieloosobowy, z którego materiałów możemy spodziewać się w przyszłym roku. Ważne zmiany zaszły także w kwestii oprawy graficznej- gra korzysta z nowego, znacznie lepszego silnika.

Gra zmierza na PlayStaion 3 i Xboksa 360, na półkach sklepowych pojawi się w połowie marca przyszłego roku. Zostaje nam uzbroić się w cierpliwość i szlifowanie formy – łatwo nie będzie!

Written By
More from konadmin

Garść nowych informacji na temat Lords of the Fallen

Tomasz Gop to człowiek instytucja na rodzimym rynku. Pracował między innymi przy...
Read More