Street Fighter: Assassin’s Fist – pełny sezon już dostępny!

Street Fighter: Assassin’s Fist to serial akcji napisany w oparciu o niezwykle popularną markę Street Fighter firmy Capcom. Już dziś możecie obejrzeć jego pierwszy sezon.

Street Fighter Assassin's Fist to serial telewizyjny, który opowiada o losach legendarnych wojowników Kena oraz Ryu.
Street Fighter Assassin’s Fist to serial telewizyjny, który opowiada o losach legendarnych wojowników Kena oraz Ryu.

Świetne wiadomości dla fanów marki Street Fighter. Kilka dni temu informowałem o adaptacja bijatyki Capcomu w świat filmu. Dziś serial jest już oficjalnie dostępny na kanale Machinimy. Jeżeli jesteście zainteresowani, to możecie obejrzeć całą serię w jakości High Definition bez dodatkowych opłat. Wystarczy zajrzeć w to miejsce.

Cały sezon składa się z dwunastu odcinków, każdy z nich trwa co najmniej kilkanaście minut. W tym czasie będzie nam dane poznać część historii naszych ulubionych wojowników. W rolach głównych oczywiście Ryu oraz Ken. Serial cechuje się niezwykle ciekawymi oraz świetnie przygotowanymi scenami walk. Trzeba przyznać, że serial odniesie sukces w oczach graczy z całego świata. Jest to naprawdę kawał dobrej roboty, wojownicy są profesjonalnie przygotowani do swoich ról, a sama charakteryzacja jest całkiem w porządku. 

Written By
More from Patryk

Blizzard rozdaje darmowe, klasyczne gry ze swojej biblioteki

Firma Blizzard postanowiła rozdać trzy klasyczne tytuły ze swojej biblioteki kompletnie za...
Read More