Street Fighter: Assassin’s First – wysyp zwiastunów serialu

Street Fighter: Assassin’s First to serial napisany na podstawie popularnej bijatyki firmy Capcom. W sieci pojawiły się pierwsze zwiastuny tej telewizyjnej produkcji.

Street Fighter Assassin's Fist to serial telewizyjny, który opowiada o losach legendarnych wojowników Kena oraz Ryu.
Street Fighter Assassin’s Fist to serial telewizyjny, który opowiada o losach legendarnych wojowników Kena oraz Ryu.

Słyszeliście może o serialu Street Fighter: Assassin’s Fist? Jeżeli nie, to polecam nadrobić ten brak wiedzy, ponieważ szykuje nam się całkiem klimatyczny, i efekciarski, projekt. Mowa tutaj o kolejnej ekranizacji marki Street Fighter, która jest zasługą firmy Capcom. Części tej niebywale popularnej bijatyki towarzyszą nam już do dłuższego czasu. Ambitni fani postanowili nagrać serial telewizyjny, którego dokończenie wspomogła platforma Kickstarter (twórcy zebrali tam część pieniędzy). Za film odpowiada dwójka producentów, mianowicie Joey Ansah oraz Christian Howard. Pierwszy odcinek trafi do sieci już 23 maja, a będziecie go mogli obejrzeć na kanale Machinimy. Podobnie jak serial Mortal Kombat, odcinki będą dostępne zupełnie za darmo, toteż każdy fan będzie miał do nich dostęp.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze migawki ze Street Fighter: Assassin’s Fist. Trzeba przyznać, że serial odniesie sukces w oczach graczy z całego świata. Jest to naprawdę kawał dobrej roboty, wojownicy są profesjonalnie przygotowani do swoich ról, a sama charakteryzacja jest całkiem w porządku. 

Written By
More from Patryk

Dla twórców Project CARS rozdzielczość i animacja są kluczowe

Project CARS ma działać w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę....
Read More