Street Fighter 5 ma być czymś, czego nikt się nie spodziewa

Street Fighter 5 będzie wielką niespodzianką i grą, której nikt się nie spodziewał. Tak przynajmniej twierdzi Yoshinori Ono, twórca gry z firmy Capcom.

Street Fighter 5 to będzie jedna z najważniejszych gier firmy Capcom w nadchodzących latach. Yoshinori Ono, producent gry, udzielił ostatnio wywiadu magazynowi Edge. Wypowiedział się on na temat przebiegu prac nad tym tytułem oraz zapowiedział, że piąta odsłona serii będzie czymś zupełni innym.

”Wraz z grą Street Fighter 5 mamy szansę stworzyć coś zupełnie innego, coś na większą skalę. Chcemy stworzyć grę, która zawierać będzie klimat i charakterystykę poprzedniej odsłony, ale wprowadzi na rynek zupełnie świeże pomysły. Teraz pracujemy nad rozwiązaniami, których chyba nikt się nie spodziewa.”

Na chwilę obecną Capcom i Yoshinori Ono nie wyjawiają szczegółów na temat tych tajemniczych patentów. Street Fighter 5 ma pojawić się wiosną roku 2016. Do premiery pozostało zatem jeszcze sporo czasu na prezentacje gameplayu.

Tytuł ma pojawić się na komputerach osobistych oraz PlayStation 4. Co ciekawe, w tym przypadku firma Microsoft i użytkownicy Xbox One będą musieli obejść się smakiem.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/04/13/street-fighter-5-will-be-something-that-nobody-is-expecting/]

street fighter pic

Written By
More from Patryk

E3 2015 – gameplay z gry Halo 5: Guardians na Xbox One

Firma Microsoft otworzyła targi E3 2015 w wykonaniu gry Halo 5: Guardians...
Read More