Streamowanie z platformy Steam możliwe dzięki najnowszej aktualizacji

Najnowsza aktualizacja Steam powinna spodobać się wielu graczom. Valve nie tylko poprawiło kilka błędów, ale również udostępniło niezwykle użyteczną opcję.

Platforma Steam to jedna z wiodących form dystrybucji cyfrowej na rynku.

Najnowsza aktualizacja Steam wprowadza możliwość streamowania rozgrywki. Ma to działać w sposób znany z innych serwisów, jak np. Twitch. Steam Broadcasting, bo tak nazywa się najnowsza opcja dzielenia się naszą rozgrywkę pozwoli również na zapis wideo, który później posiadacze komputerów osobistych będą mogli opublikować.

Co ciekawa będziemy mogli podglądać naszych znajomych i sprawdzić, jak akurat radzą sobie w danej grze. Jeśli będziemy chcieli rozpocząć „seans”, po prostu wybierzemy naszego znajomego z listy, który otrzyma wiadomość, że chcemy obejrzeć jego rozgrywkę. Oczywiście musi on wyrazić zgodę, abyśmy mogli otrzymać pogląd.

Ponadto od dziś gracze nie będą musieli pobierać dodatkowych programów, aby stale śledzić ilość klatek na sekundę. Najnowsza aktualizacja Steam pozwala na włączenie licznika FPS, co zapewne ułatwi życie osobom, które lubią mieć podgląd na takie rzeczy.

[dzięki- http://www.egmnow.com/articles/news/steam-broadcasting-is-now-available/]

Steam Broadcasting - alternatywa dla Twitcha oraz Ustream.
Steam Broadcasting – alternatywa dla Twitcha oraz Ustream.

 

Tags from the story
, , , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Bloodborne- do sieci trafił nowy obrazek prezentujący nowy typ przeciwnika

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From...
Read More