State of Decay: Year One Survival Edition zapowiedziane na Xbox One

State of Decay: Year One Survival Edition pojawi się na Xbox One już w maju tego roku, o czym poinformowała firma Microsoft.

State of Decay, czyli czy przetrwasz w świecie opanowanym przez zombies?
State of Decay, czyli czy przetrwasz w świecie opanowanym przez zombies?

Gracze mogą liczyć na większą ilość gier o zombies na platformie Xbox One, bowiem firma Microsoft zapowiedziała premierę gry State of Decay: Year One Survival Edition na konsoli Xbox One. Premiera odświeżonej wersji już 1 maja tego roku.

Należy podkreślić, że State of Decay: Year One Survival Edition zawierać będzie wszystkie opublikowane jak dotąd dodatki, czyli rozszerzenia Breakdown, Lifeline, ale również dodatkowe misje, zawartość, bronie oraz pojazdy.

Zainteresowani tą pozycją mogą liczyć przede wszystkim na podciągniętą rozdzielczość, która w tej edycji będzie wynosić 1080p. Warto dodać, że wszyscy chcący się przerzucić na Xbox One, a jednocześnie są właścicielami State of Decay na Xboksa 360, będą mogli liczyć na zniżkę w wysokości 33 procent.

W sieci zostały opublikowane już pierwsze screeny ze State of Decay: Year One Survival Edition w wersji na Xbox One. Obrazki są całkiem przyjemne dla oka, galeria poniżej.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/state-of-decay-year-one-survival.html]

Written By
More from Patryk

Dodatki DLC do Dragon Age: Inkwizycja tylko na PlayStation 4, Xbox One i PC

BioWare zdecydowało się na wydawanie kolejnych dodatków DLC do gry Dragon Age:...
Read More