Start beta testów The Witcher Battle Arena

CD Projekt RED rozpoczyna dzisiaj zamknięte testy wersji beta gry The Witcher Battle Arena. Jest to kluczowy etap projektu, bowiem studio wchodzi na rynek gier mobilnych.

The Witcher: Battle Arena to szturm firmy CD Projekt RED na gatunek MOBA.
The Witcher: Battle Arena to szturm firmy CD Projekt RED na gatunek MOBA.

Z dniem dzisiejszym rozpoczynają się zamknięte beta testy gry The Witcher Battle Arena od studia CD Projekt RED. Gra stworzona we współpracy z Fuero Games, gra będzie miała swoją premierę w czwartym kwartale 2014 roku na platformach: iOS, Android, Windows Phone i Windows (tablety). Planowane są również aktualizacje, które rozbudują rozgrywkę zarówno o nowe postaci, jak i różne tryby rozgrywki.

”The Witcher Battle Arena to dla Grupy istotny projekt. Dzięki niemu wejdziemy w nowy, bardzo dynamicznie rosnący obszar biznesowy, co od pewnego czasu było naszym celem strategicznym” – powiedział prezes CD PROJEKT Adam Kiciński. 

Zaproszenia do udziału w zamkniętych beta testach dostaną gracze, którzy zgłosili chęć udziału na oficjalnej stronie i dysponują urządzeniami mobilnymi z systemem operacyjnym Android. Testy na rzeczone urządzenia pozwolą zebrać najwięcej informacji ze względu na ich liczbę i różnorodność.

The Witcher Battle Arena jest zrealizowane modelu F2P (free to play), który nie wymaga od gracza zakupu tytułu ani płacenia abonamentu. CD Projekt RED zależało szczególnie na uczciwości rozgrywki i zachowaniu równości szans, dlatego gra nie zawiera mechanizmów typu typowo monetarnych (płacisz, by wygrać), bowiem wszystkie jej elementy składowe można odblokować poprzez udział w rozgrywkach.

Written By
More from Patryk

Fabularny zwiastun Śródziemie: Cień Mordoru

Middle-earth: Shadow of Mordor to trzecioosobowe RPG akcji, które zostanie wydane na...
Read More