Starcie na miecze w grze Kingdom Come: Deliverance

Dawno nie widzieliśmy nic nowego z gry Kingdom Come: Deliverance. Dziś tytuł otrzymał nowy trailer promocyjny ukazujący walkę na miecze.

Kingdom Come: Deliverance rezygnuje z efekciarstwa i magii w grze a o sile tego tytułu ma stanowić realistyczna walka na miecze. Średniowiecze to wspaniały okres, który można znakomicie wyeksponować w grach wideo i na tym właśnie zależy twórcom.

Potyczki na miecze będą zatem realistycznie zrealizowane i wymagająca dużej wprawy. Rozgrywkę obserwować będziemy z perspektywy pierwszej osoby, zatem sam ten fakt doda dużego realizmu zabawie. Warhorse Studios chce, aby każdy poczuł się, niczym rycerz z epoki Średniowiecza.

Na poniższym filmiku widzimy efekty takiego starcia. Na targach gamescom 2015 firma Warhorse Studios przygotowała specjalną prezentację, dzięki której poznaliśmy tajniki walki mieczem. Fajne jest to, że twórcy podeszli do całej sprawy tak kompleksowo – tytuł prezentuje się znakomicie od strony graficznej i systemu walki.

Na koniec warto wspomnieć, że gracze z dostępem Alpha do gry Kingdom Come: Deliverance mogą samemu przetestować system potyczek. Alpha gry dostępna jest na oficjalnej stronie Warhorse Studios za 50 dolarów.

 

[interaction id=”556897501c915e9c5647a260″]

Written By
More from Patryk

LEGO Ninjago: Nindroids trafi na PlayStation Vita, dystrybutorem jest firma Cenega

Właściciele PlayStation Vita otrzymają w niedługim czasie kolejną grę od firmy Cenega....
Read More