Star Wars: Starfighter oraz Star Wars: Jedi Starfighter trafią na PlayStation 3

Wygląda na to, że PlayStation 3 się nie poddaje i może otrzymać kolejne gry w klimatach Star Wars. Twórcy prawdopodobnie pracują nad dwoma grami na PS3.

Star Wars to legenda kinematografii...i tyle!
Star Wars to legenda kinematografii…i tyle!

Okazuje się, że gra Star Wars Battlefront nie będzie jedyną z serii Gwiezdnych Wojen, która w tym roku pojawi się na rynku. Szansę na podróż po galaktyce otrzymają ponadto użytkownicy PlayStation 3.

Pan European Game Information (PEGI) poinformowało o dwóch kolejnych grach (choć z przeszłości), które pojawią się na PlayStation 3. Mowa tutaj o grach Star Wars: Starfighter oraz Star Wars: Jedi Starfighter. Obie gry powinni kojarzyć właściciele konsoli PlayStation 2 oraz pierwszego Xboksa, bowiem to tam produkcje święciły tryumfy.

Star-Wars-Starfighter

Obie produkcje zostaną włączone w program PlayStation 2 Classics, a więc ofertę zrzeszającą najciekawsze propozycje z tej pamiętnej konsoli. Gry były zręcznościowymi symulacjami traktującymi o bitwach futurystycznych myśliwców w galaktyce.

Star Wars: Starfighter oraz Star Wars: Jedi Starfighter to przedstawiciele niegdyś popularnego gatunku gier wojennych z udziałem samolotów (w tym przypadku myśliwców z Gwiezdnych Wojen). Myślę że fajnie będzie przypomnieć sobie czasy świetności tego kultowego gatunku gier.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/04/02/two-classic-star-wars-games-re-releasing-on-playstation-3/]


starwars

Written By
More from Patryk

Apple Music oraz iOS 8.4 już dostępne dla zainteresowanych

Wreszcie wystartowała usługa do strumieniowania muzyki Apple Music. Co więcej, firma ze...
Read More