Star Wars Battlefront zostanie ujawnione w przyszłym miesiącu na Star Wars Celebration

Star Wars Battlefront zostanie ujawnione w pełni już w przyszłym miesiącu w trakcie imprezy z cyklu Star Wars Celebration.

Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!
Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!

Star Wars Battlefront to jedna z największych premier tego roku, ale również największych niewiadomych. Gra jest tworzona od bardzo długiego czasu przez DICE oraz Electronic Arts. Tytuł zostanie zaprezentowany w kwietniu podczas imprezy Star Wars Celebration. Właściciele Xbox One oraz PlayStation 4 mogą zatem liczyć na szereg atrakcji i fajerwerków, bo Star Wars Battlefront w wydaniu Frostbite 3 może wyglądać wybitnie.

”Jesteśmy podekscytowani informacją, jakoby ujawnienie wspaniałej gry Star Wars Battlefront miało nastąpić już na kwietniowej imprezie Star Wars Celebration. Impreza będzie miała miejsce w Anaheim w dniach 16 – 19 kwietnia.

Nie moglibyśmy wymyślić lepszej formy prezentacji, aniżeli impreza dedykowana marce Gwiezdnych Wojen. Gra zostanie zaprezentowana po raz pierwszy, w miejscu najbardziej do tego odpowiednim.” – stanowisko EA.

Star Wars Battlefront wyprodukowane jest przez studio DICE (Battlefield). Gra ma być ”definitywnym doświadczeniem Gwiezdnych Wojen”. Twórcy zapowiadają niespotykany dotąd rozmach, oczywiście można liczyć na przemyślane tryby wieloosobowe, system zniszczeń oraz wybitną grafikę. Czekamy z niecierpliwością.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/nextgen_battlefront/news/star_wars_battlefront_gameplay_reveal_coming_next_month.html]

StarWars_Celebration

Written By
More from Patryk

FIFA 15 – recenzja PlayStation 4

FIFA 15 to bez wątpienia najbardziej popularna seria symulatorów piłki nożnej. Jak...
Read More