Star Wars Battlefront – widok FPP czy TPP jest lepszy?

W grze Stare Wars Battlefront są dostępne dwa widoki, to znaczy dwie perspektywy, czyli pierwszoosobowa i trzecioosobowa. Która jest lepsza w trakcie rozgrywki?

Widok pierwszoosobowy, czy może klasyczne TPP w wykonaniu mojego bohatera w Star Wars Battlefront? To pytanie pewnie często rodzi się w Waszych głowach, jeżeli tylko ogrywać trwającą własnie betę gry studia DICE. Zawsze lepiej mieć wybór i to bardzo miłe ze strony producentów, jeżeli tylko dają nam szansę wyboru w swoich grach. Szczególnie jeżeli mowa o grach wieloosobowych i perspektywie rozgrywki.

W sieci pojawił się bardzo ciekawy materiał wideo z bety gry Star Wars Battlefront. Przedstawia on w sumie dwie perspektywy dostępne podczas rozgrywki, aby gracz mógł sobie porównać oba widoki. Perspektywa pierwszoosobowa to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy radzili sobie dobrze przez lata w grach z serii Battlefield. Autor nagrania uważa, że o wiele łatwiej jest oddawać strzały z daleka grając w FPP. Westie, który zamieścił to porównanie na swoim kanale YouTube uważa jednak, że perspektywa TPP jest o wiele lepsza dla osób walczących na mniejsze odległości, bowiem widać o wiele więcej przestrzeni i tego, co dzieje się dookoła nas.

Beta gry Star Wars Battlefront trwa w najlepsze. Premiera pełnej wersji gry już z dniem 19 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Warto się zainteresować, bo wydaje się, że DICE przygotowali dla graczy rozbudowany i fantastyczny tytuł.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=GWJPs-3cYZ0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f675959a7f97711da1cd9d”]

Written By
More from Patryk

The Game Awards 2015 – Wiedźmin 3: Dziki Gon wybrany grą roku 2015

The Game Awards 2015 to wielka impreza, na której rozdawane są nagrody...
Read More