Star Wars Battlefront w rozdzielczości 1080p oraz 60 fpsach na PlayStation 4 i Xbox One?

Star Wars Battlefront pojawi się w listopadzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Gra ma działać w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę w przypadku wszystkich platform.

star_wars_battlefront

Electronic Arts wespół z studiem DICE zaskoczyli chyba wszystkich tych, którzy czekali na prezentację Star Wars Battlefront. Gra otrzymała fenomenalny zwiastun wygenerowany na silniku gry, który został świetnie zrealizowany. Mnóstwo szczegółów, dynamika i znakomite oświetlenie – Gwiezdne Wojny nowej generacji.

W sieci pojawił się komentarz jednego z producentów gry, Craig McLeod stwierdził, że Star Wars Battlefront ma działać w bardzo wysokiej rozdzielczości. Gra na PlayStation 4 oraz Xbox One ma chodzić w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.

W zasadzie jest szansa na to, aby wypracować jakość 1080p oraz 60 klatek na sekundę, ale raczej w przypadku gry na PlayStation 4. Ostatnimi czasy coraz więcej gier, które pojawiają się na obu platformach, na Xbox One otrzymują jakość 900p. Należy jednak czekać na potwierdzenie DICE tej informacji i pierwszy gameplay.

Star Wars Battlefront prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania, szczególnie pod względem oprawy graficznej. Twórcy potwierdzają, że będzie możliwy lokalny split-screen, ale podczas klasycznego multiplayera na mapach może się znajdować nawet 40 graczy.

Na usta ciśnie się stwierdzenie – rozmach godzien nowej generacji konsol!

[dzięki – http://gamingbolt.com/star-wars-battlefront-targetting-60fps-on-ps4-xbox-one-and-pc]

star wars battlefront screeny (6)

Written By
More from Patryk

Football Manager Classic 2014 na PlayStation Vita w planie wydawniczym firmy Cenega

Football Manager Classic 2014 zmierza na PlayStation Vita. Jest to oferta wystosowana...
Read More