Star Wars Battlefront – twórcy nie będą ”wycinać” części gry, aby sprzedawać dodatki DLC

Star Wars Battlefront to wieloosobowy shooter studia DICE, który zostanie wydany w listopadzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

star-wars-storm-trooper

W ostatnim okresie na naszym blogu o grach sporo się pisze na temat gry Star Wars Battlefront. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to jedna z największych premier tego roku i najciekawszych gier ujawnionych w ostatnich tygodniach. Twórcy z DICE przykładają się do prac nad grą, ale co z dodatkami DLC?

DICE nie zamierza wycinać fragmentów gry, aby w późniejszym okresie sprzedawać je w formie dodatków DLC.

Jesper Nielsen ze studia DICE (asystent głównego producenta) zdecydował się wypowiedzieć na temat rzekomych dodatków do gry Star Wars Battlefront. Produkcja oczywiście otrzyma dodatkową zawartość, ale teraz twórcy myślą tylko o wypełnieniu atrakcjami głównej gry. DICE nie planuje ”wycinać” fragmentów Star Wars Battlefront, aby w późniejszym okresie sprzedawać jako dodatki DLC.

star_wars_battlefront

Nad Star Wars Battlefront pracują setki pasjonatów Gwiezdnych Wojen, którzy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i odpowiedzialności na nich ciążącej.

Ostatnio zapowiedziano bezpłatną zawartość w postaci DLC Battle of Jakku, która może być traktowana jako gest w stronę graczy. Nie była to jednak integralna część gry, a coś innego, czym chcieli zaskoczyć (pozytywnie) graczy. Na temat dodatków DLC studio DICE będzie rozmawiało po premierze gry.

Star Wars Battlefront ma pojawić się na rynku już 19 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/star-wars-battlefront-dev-we-re-not-delaying-conte/1100-6426803/]

Written By
More from Patryk

Nowa wersja CDP.pl już jutro startuje!

Na konferencji firmy CDP.pl zaprezentowano nową wersję sklepu internetowego, która rusza już...
Read More