Star Wars Battlefront – trailer dodatkowej zawartości gry w postaci Bitwy o Jakku

Electronic Arts opublikowali właśnie najnowszy trailer gry Star Wars Battlefront. W zasadzie to publikacja dotyczy Bitwy o Jakku, a więc dodatkowej zawartości trybu multiplayer.

DICE nas rozpieszczają kolejnymi materiałami wideo z gry Star Wars Battlefront. Twórcy długo oczekiwanej gry Star Wars: Battlefront kilka miesięcy temu zapowiedzieli, że już w grudniu na rynku pojawi się specjalny dodatek DLC, który pozwoli nam wczuć się w klimat nadciągającego filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Już dzisiaj możecie sprawdzić osobiście trailer dodatkowej zawartości w postaci Bitwy o Jakku.

Weźmiecie udział w Bitwie o Jakku, czyli decydującym starciu, w którym Nowa Republika stawiła czoła siłom Imperium na odległej pustynnej planecie. Grający będą mieli zatem okazję uczestniczyć w wydarzeniach, które rozegrały się po zwycięstwie rebeliantów na Endorze i doprowadziły do spustoszenia planety Jakku, czego efekty zobaczymy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Osoby, które zamówią Star Wars Battlefront w przedsprzedaży, wezmą udział w bitwie tydzień wcześniej.

Autorzy gry zdecydowali, że dodatek DLC trafi do wszystkich zainteresowanych bez dodatkowych opłat. Miło, a w szczególności powinni cieszyć się Ci, którzy wybierają się do kina na najnowszą część filmowej sagi. Rozszerzenie pojawi się w cyfrowej dystrybucji już z dniem 8 grudnia na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Cóż, wygląda na to, że w listopadzie serwery zapełnią się od grających w Gwiezdne Wojny. Od lat nie mieliśmy na rynku tak potężnego przedstawiciela tego uniwersum. Star Wars Battlefront będzie grą niezwykle filmową (oprawa graficzna), ale również pozwalającą na długie godziny zabawy wraz z przyjaciółmi.

Jesteście grą DICE zainteresowani, a jeżeli tak, to po której stronie mocy się opowiecie?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=GJ_lX4RKI1A” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f675959a7f97711da1cd9d”]

Written By
More from Patryk

Sprawdźcie zwiastun Call of Duty: Advanced Warfare Exo Zombies Havoc

W sieci pojawił się zwiastun Call of Duty: Advanced Warfare Exo Zombies...
Read More