Star Wars Battlefront ominie Xboksa 360 i PlayStation 3 – to już oficjalne

Firma Electronic Arts oficjalnie potwierdziła, że Star Wars Battlefront, jak wcześniej spekulowano, ominie konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Star Wars to legenda kinematografii...i tyle!
Star Wars to legenda kinematografii…i tyle!

Star Wars Battlefront to bardzo oczekiwana gra roku 2015. Wielu powiedziałoby, że najbardziej oczekiwana gra roku 2015, aczkolwiek nadal wiemy o niej stosunkowo nie wiele. Tytuł nie pojawi się na Xboksie 360 oraz PlayStation 3 – poinformowało Electronic Arts.

Gwiezdne Wojny debiutowały na srebrnym ekranie 1977, zostały wyprodukowane przez George’a Lucasa i odniosły spektakularny sukces!

W nadchodzącym okresie świątecznym gra zostanie wydana tylko i wyłącznie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Firma Electronic Arts ucina zatem plotki, jakoby Battlefront miał się również pojawić na starszych konsolach. Może to i dobrze, bowiem w ostatecznym rozrachunku otrzymamy produkt absolutnie najwyższej jakości, który nie musiałby być zaniżany do poziomu PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Star Wars Battlefront zostanie ujawnione w trakcie imprezy Star Wars Celebration w przyszłym miesiącu. Tytuł będzie wieloosobową grą akcji, która wprowadzić ma niezwykły rozmach do gatunku strzelanin pierwszoosobowych.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/nextgen_battlefront/news/star_wars_battlefront_is_current-gen_only.html]

Star Wars Battlefront.
Star Wars Battlefront.
Written By
More from Patryk

Podbijaj forty i przejmuj lokacje w Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inkwizycja to gra studia BioWare, która zostanie wydana na konsolach...
Read More