Star Wars: Battlefront – nowy, wspaniały gameplay z nowymi lokacjami

Electronic Arts powoli przygotowuje się do wielkiej premiery gry Star Wars: Battlefront publikując kolejne materiały wideo. Dziś otrzymaliśmy nowy, przepełniony akcją trailer gry DICE.

Firma Electronic Arts zdecydowała się opublikować najnowszy trailer gry Star Wars Battlefront. Tytuł został zaprezentowany w dynamiczny i konkretny sposób, jest nawet Księżniczka.

Końcówka tygodnia, w zasadzie do piątkowe popołudnie to dla mediów traktujących o grach wideo to często spokojniejszy okres. Nie dzisiaj, bowiem dzisiejszy piątek jest niesamowicie elektryzujący. Głównie ze względu na publikację nowego trailera gry Star Wars Battlefront. Możemy na nim zerknąć na wiele akcji oraz bezpośrednich pojedynków. Pracownicy studia DICE postanowili pokazać tym razem clue całej zabawy i starci w pojazdach.

Jeżeli jesteście fanami uniwersum Gwiezdnych Wojen, to listopad będzie dla Was bardzo ekscytujący. Star Wars Battlefront to jedna z największych premier w branży gier wideo, ale siódmy epizod filmowej sagi to z pewnością największa premiera filmowa 2015 roku. Będzie się działo, najpierw przed konsolę, później do kina i z powrotem na serwery gry DICE.

Star Wars Battlefront zadebiutuje na rynku już 19 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tytułem, to odsyłam do testu wersji beta.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=hU5aqPBm9l4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f675959a7f97711da1cd9d”]

Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider pojawi się na PlayStation 3 oraz Xboksie 360?

W sieci pojawiły się zaskakujące informacje na temat kontynuacji Tomb Raider z...
Read More