Star Wars Battlefront – nowe informacje poznamy już wkrótce

Już wkrótce mamy poznać nowe informacje na temat bardzo mocno oczekiwanego Star Wars Battlefront od studia DICE. Wydawca gry, firma Electronic Arts, obiecuje nowinki wkrótce.

Star Wars Battlefront to wielka szansa na to, aby seria Gwiezdnych Wojen wróciła do branży gier wideo z należytym hukiem!
Star Wars Battlefront to wielka szansa na to, aby seria Gwiezdnych Wojen wróciła do branży gier wideo z należytym hukiem!

Wszyscy czekają na nowe informacje na temat gry Star Wars Battlefront. Andrew Willson, CEO Electronic Arts, zapowiedział że już wkrótce fani marki mogą oczekiwać interesujących informacji na temat tej długo oczekiwanej produkcji która zmierza na konsole nowej generacji.

Stanowisko Electronic Arts w sprawie Battlefront jest klarowne – firma wiąże wielkie nadziej z tym wysokobudżetowym tytułem. Firma jest przekonana o wielkim potencjale swojej produkcji, nowe informacje na temat gry mają zostać ujawnione w ciągu najbliższych miesięcy. Co jednak najważniejsze, tytuł ma pojawić się już w przyszłym roku fiskalnym, zimą 2015 roku. Premiera Star Wars Battlefront ma wiązać się również z premierą filmową Star Wars: The Force Awakens.

Twórcy gry przyznają, że Battlefront ma być pełnoprawnym doświadczeniem, tak grą akcji, jak również tytułem mocno osadzonym na fundamencie marki Star Wars. Gracz ma mieć możliwość walki w zwarciu, jak również poprowadzenia znanych maszyn z tego uniwersum. Czekamy zatem na kolejne konkrety i materiały z rozgrywki.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/nextgen_battlefront/news/star_wars_battlefront_info_coming_in_the_next_couple_of_months.html]

Czego mamy się spodziewać po Star Wars Battlefront (3)?
Czego mamy się spodziewać po Star Wars Battlefront (3)?
Written By
More from Patryk

Codemasters zapowiadają dodatkową zawartość do GRID: Autosport oraz mikropłatności

Firma Codemasters przygotowała kilka dodatków z myślą o GRID: Autosport, które dostępne...
Read More