Star Wars Battlefront najpierw na Xbox One w ramach EA Access?

Star Wars Battlefront to gra na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Okazuje się, że najwcześniejszy dostęp mogą otrzymać użytkownicy Xbox One, prawdopodobnie dzięki EA Access.

Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!
Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!

Bez wątpienia gra Star Wars Battlefront będzie ”perłą w koronie” firmy Electronic Arts zapowiadaną na ten rok. Tytuł ma pojawić się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Wiele wskazuje na to, że tytuł pierwotnie pojawi się na konsolach Xbox One, tylko i wyłącznie dzięki usłudze EA Access.

Takie zdanie na Twitterze wyraził specjalista od marketingu Electronic Arts, niejaki Aaron Greenberg. Napisał on, że to właśnie użytkownicy konsol Xbox One pierwsi otrzymają dostęp do gry Star Wars Battlefront.

EA Access to bardzo ciekawe rozwiązanie dostępne aktualnie tylko i wyłącznie na konsoli Xbox One. Dzięki subskrypcji gracze otrzymują dostęp do biblioteki gier wydawanych właśnie przez firmę Electronic Arts. Miesięczne opłaty nie są wysokie, bo około 15 złotych, dzięki czemu otrzymujecie dostęp do takich gier jak Battlefield 4, Dragon Age: Inkwizycja czy EA Sports UFC.

Samo Star Wars Battlefront ma zostać zaprezentowane na dniach na imprezie Star Wars Celebration. Branża gier wideo czeka z niecierpliwością na gameplay z Gwiezdnych Wojen.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/04/14/star-wars-battlefront-will-be-playable-first-on-xbox-one/]

Czego mamy się spodziewać po Star Wars Battlefront (3)?
Czego mamy się spodziewać po Star Wars Battlefront (3)?
Written By
More from Patryk

Milion sprzedanych kopii Obcy: Izolacja

Okazuje się że horror studia Creative Assembly Obcy: Izolacja sprzedaje się bardzo...
Read More