Star Wars Battlefront – kooperacja na podzielonym ekranie tylko na PS4 i XO

Star Wars Battlefront będzie grywalne w kooperacji na podzielonym ekranie, ale tylko i wyłącznie na konsolach stacjonarnych. Pecetowcy mogą liczyć na klasyczny multiplayer.

Jeżeli tylko zastanawialiście się nad split-screenem w Star Wars Battlefront na komputerach, to możecie o tym zapomnieć. Opcja będzie dostępna tylko i wyłącznie w wersji gry na PlayStation 4 oraz Xbox One. Trochę szkoda, ale to już ostateczna decyzja DICE w tej sprawie.

Kooperacja na podzielonym ekranie kojarzona jest raczej z grami konsolowymi, ale opcja split-screen pojawiała się już w grach na komputery osobiste w przeszłości.

Electronic Arts wespół z DICE zdecydowali się porzucić ten pomysł na blaszakach, idąc za wzorem Capcom, które również odebrało graczom możliwość takiego grania w Resident Evil: Revelations 2.

Już w najbliższych tygodniach studio DICE ujawni nowe informacje na temat trybów rozgrywki w grze Star Wars Battlefront. Posiadacze gry na PC będą mogli rozgrywać misje we współpracy tylko za pośrednictwem internetu. Na imprezie gamescom 2015 powinniśmy zobaczyć również nowy gameplay z Star Wars Battlefront, może nawet na podzielonym ekranie.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/07/14/star-wars-battlefront-no-split-screen-support-for-pc/]

 

[interaction id=”55a4ff60529840a30ed7d02c”]

Written By
More from Patryk

W przyszłym tygodniu premiera Ultra Street Fighter IV

W przyszłym tygodniu fani bijatyk powinni zainteresować się premierą Ultra Street Fighter...
Read More