Star Wars Battlefront już dziś w ramach EA Access wyłącznie na Xbox One

Firma Microsoft potwierdza umieszczenie gry Star Wars Battlefront w ofercie EA Access, czyli wcześniejszy dostęp dla wszystkich użytkowników konsoli Xbox One.

Warto pamiętać, że gra Star Wars Battlefront jest już dostępna do pobrania dla abonentów EA Access, wyłącznie na konsoli Xbox One. Posiadacze abonamentu EA Access mogą na tydzień przed premierą bezpłatnie pobrać i uruchomić pełną wersję gry i skorzystać z aż 10-godzinnego czasu rozgrywki. Nie jest przy tym wymagany późniejszy zakup gry.

Rozgrywka w ramach EA Access obejmuje pełną funkcjonalność i zawartość tytułu, w tym wszystkie tryby rozgrywki wieloosobowej, czyli dłuższe, bezpłatne demo w ramach jednej oferty. Osiągnięcia i postępy odblokowane przed premierą zostaną przeniesione do gry Star Wars Battlefront po premierze, 19 listopada.

Abonenci EA Access na konsoli Xbox One uzyskują nie tylko wcześniejszy dostęp do gier premierowych Electronic Arts, w tym Star Wars Battlefront, FIFA 16 czy Need for Speed, ale także płacą 10% mniej za cyfrowe produkty EA na Xbox One, w tym pełne wersje gier, przepustki sezonowe i dodatki oraz paczki FUT do gry FIFA 16.

Abonenci otrzymują też dostęp do bazy gier The Vault i mogą bez dodatkowych opłat grać w najpopularniejsze tytuły Electronic Arts w pełnej wersji i bez ograniczenia czasowego, takie jak Battlefield Hardline, Titanfall czy Dragon Age: Inquisition. A z biegiem czasu do kolekcji będą dodawane coraz to nowe tytuły.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=86Nxtwkc9WM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Experience 2015: nowy trailer z gry Uncharted 4: A Thief’s End

Podczas PlayStation Experience 2015 zaprezentowano nowy traile gry Uncharted 4: A Thief’s...
Read More