Star Wars Battlefront jest bardzo stabilne na konsoli PlayStation 4

Star Wars Battlefront jest już na kilka dni przed swoim sklepowym debiutem. Przed zakupem gry na którąkolwiek platformę warto sprawdzić, jak sobie na niej radzi. Dziś analiza edycji PlayStation 4.

W sieci pojawił się materiał wideo dotyczący gry Star Wars Battlefront autorstwa ekipy Digital Foundry. Jak nie trudno się domyślić, jest to analiza stabilności grafiki w grze tym razem na konsoli PlayStation 4. Jak radzi sobie najnowsza gra studia DICE na konsoli japońskiego producenta?

Wychodzi na to, że bardzo dobrze. Na wstępie należy jednak pamiętać, że studio DICE postawiło na płynność podczas procesu tworzenia gry. Nie jest to ostatecznie potwierdzone, ale gra Star Wars Battlefront działa na PlayStation 4 w jakości 900p, natomiast w wersji na Xbox One w 720p. Tyle w kwestiach czysto technicznych.

Gra na konsolę Sony jest „doskonała”, jak napisali dziennikarze Digital Foundry, głównie z powodu że deweloperzy dopilnowali, aby rozgrywka i starcia w sieci działały w „bardzo stabilnych 60 klatkach na sekundę”. Podobno nie będzie to idealna płynność, ale i tak twórcy nie mają się czego wstydzić, ponieważ produkcja prezentuje się wyśmienicie.

Co ciekawe, finalna edycja gry na konsoli PlayStation 4 działa ponoć o wiele lepiej aniżeli październikowa beta oraz edycje pokazowe. Ponoć udało się uzyskać taką stabilność grafiki, jak w grach Metal Gear Solid V: The Phantom Pain czy Halo 5: Guardians, a to już coś. DICE nie zawiedzie, miejmy nadzieję, że serwery pod naporem fanów Gwiezdnych Wojen również.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=VJpeOG9Iqn8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5626524041d4754d14747d15″]

Written By
More from Patryk

Mortal Kombat X zapowiedziane, fenomenalny zwiastun trafił do sieci!

W sieci pojawił się fenomenalny zwiastun gry Mortal Kombat X. Tytuł trafi...
Read More