Stalowa Seria trafi na rynek w ekskluzywnych wydaniach, a Ty co wybierzesz: pudełko czy cyfrę?

Wydawnictwo Techland przygotowało dla graczy bardzo ciekawą ofertę w postaci ”Stalowej Serii”. Jest to oferta ciekawych gier, które w wypasionych edycjach trafią na rynek.

Stalowa Seria od wydawnictwa Techland już we wrześniu na półkach sklepowych!
Stalowa Seria od wydawnictwa Techland już we wrześniu na półkach sklepowych!

Gracze w naszym kraju doceniają bogatsze wydania gier pudełkowych. Odpowiedzią na to jest najnowsza propozycja w ofercie wydawniczej Techland – niespotykana wcześniej Stalowa Seria, o której wstępnie pisaliśmy już jakiś czas temu. 
Oferta wydawnictwa charakteryzuje się ekskluzywnymi pozycjami (steelbooki), obejmując zarówno znane i dobrze już przyjęte hity, jak i tytuły premierowe. Wszystkiegry w Stalowej Serii będą dostępne w wersjach na komputery osobiste w ujednoliconej cenie 49,90 zł.

Premiera Stalowej Serii odbędzie już za dwa tygodnie. Jeżeli jesteście zainteresowani, to pierwsze tytuły trafią na półki sklepowe w dniu 18.09.2014.

Oto lista produkcji, jakie pojawią się na starcie Stalowej Serii:

  • Dead Island: Riptide
  • Space Hulk (premiera w Polsce)
  • Endless Space
  • Fallen Enchantress: Legendary Heroes

Wydawnictwo Techland zapewnia, że do końca tego roku pojawią się kolejne gry w Stalowej Serii, o czym będziemy informować w nadchodzących miesiącach. Już teraz Techland zdradza, że następnym tytułem, jaki uzupełni Stalową Serię zaraz po jej debiucie, będzie Starpoint Gemini 2 – przy swojej światowej premierze. 

Pudełko czy cyfra?
Pudełko czy cyfra?
Written By
More from Patryk

Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – Piotrek i Mikołaj oceniają dzieło CD Projekt RED

Wiedźmin 3: Dziki Gon to największa premiera tego roku dla fanów gatunku...
Read More