Śródziemie: Cień Mordoru- zwiastun premierowy

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Gra oparta jest o twórczość J. R. R. Tolkiena, ale opowiada całkiem nową historię. Twórcy opublikowali zwiastun premierowy gry.

Głównym bohaterem gry Śródziemie: Cień Mordoru jest Talion, który szuka zemsty za śmierć swojej rodziny.

Dziś ma miejsce światowa premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru. Z tej okazji do sieci trafił oficjalny premierowy zwiastun, który bez wątpienia zachęca do kupna najnowszej produkcji studia Monolith Productions. Trzeba przyznać, iż poniższy materiał posiada niezwykły klimat, który niemal w pełni oddaje mrok, jaki panuje w krainie Saurona. Rzućcie okiem.

Do sieci trafiły pierwsze recenzje i oceny najnowszej produkcji studia Monolith Productions. Większość z nich to oceny bardzo dobre, które pokazują, że Śródziemie: Cień Mordoru jest grą warta uwagi i żaden gracz nie może przejść obok niej obojętnie. Miejmy nadzieję, że po tak świetnie przyjętej produkcji Monolith Productions stworzy kiedyś kontynuację lub inną grę osadzoną w świecie wykreowanym przez Tolkiena.

Śródziemie: Cień Mordoru trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One trafi do polskich graczy już 3 października. Posiadacze PlayStation 3 i Xboksa 360 na premierę gry na tych konsolach będą musieli poczekać aż do 21 listopada.

More from Mikołaj Ciesielski

Shadow of Mordor z datą premiery i nowym zwiastunem

Shadow of Mordor to kolejna gra z uniwersum Tolkiena, która trafi na...
Read More