Śródziemie: Cień Mordoru- zwiastun premierowy

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Gra oparta jest o twórczość J. R. R. Tolkiena, ale opowiada całkiem nową historię. Twórcy opublikowali zwiastun premierowy gry.

Głównym bohaterem gry Śródziemie: Cień Mordoru jest Talion, który szuka zemsty za śmierć swojej rodziny.

Dziś ma miejsce światowa premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru. Z tej okazji do sieci trafił oficjalny premierowy zwiastun, który bez wątpienia zachęca do kupna najnowszej produkcji studia Monolith Productions. Trzeba przyznać, iż poniższy materiał posiada niezwykły klimat, który niemal w pełni oddaje mrok, jaki panuje w krainie Saurona. Rzućcie okiem.

Do sieci trafiły pierwsze recenzje i oceny najnowszej produkcji studia Monolith Productions. Większość z nich to oceny bardzo dobre, które pokazują, że Śródziemie: Cień Mordoru jest grą warta uwagi i żaden gracz nie może przejść obok niej obojętnie. Miejmy nadzieję, że po tak świetnie przyjętej produkcji Monolith Productions stworzy kiedyś kontynuację lub inną grę osadzoną w świecie wykreowanym przez Tolkiena.

Śródziemie: Cień Mordoru trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One trafi do polskich graczy już 3 października. Posiadacze PlayStation 3 i Xboksa 360 na premierę gry na tych konsolach będą musieli poczekać aż do 21 listopada.

More from Mikołaj Ciesielski

Premierowy zwiastun Daylight

Wczoraj miała miejsce premiera najnowszej produkcji studia Zombie Studios. Z tej okazji...
Read More