Śródziemie: Cień Mordoru w sprzedaży od 3 października!

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat daty premiery gry Śródziemie: Cień Mordoru. Tytuł będzie dostępny na rynku wcześniej o kilka dni, bo już 3 września na konsolach oraz komputerach klasy PC.

Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.
Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.

Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowało, że gra Śródziemie: Cień Mordoru będzie dostępna w Europie kilka dni wcześniej, bo 3 października na PlayStation4, Xbox One, PlayStation3, Xbox 360 oraz PC. Decyzja została podjęta na prośbę fanów.

Śródziemie: Cień Mordoru zapewni dynamiczne środowisko rozgrywki, w którym postać gracza zaplanuje zemstę i nagnie Mordor do swej woli. Historia zaczyna się w noc powrotu Saurona do Mordoru – w tym właśnie momencie jego Czarni Kapitanowie dokonują brutalnego mordu na strażnikach strzegących Czarnej Bramy. Gracze wcielą się w Taliona, strażnika, który utracił swoją rodzinę i wszystko, co było mu bliskie, lecz sam powrócił do życia za sprawą tajemniczego ducha zemsty. Wraz z postępami Taliona na ścieżce wendety gracze odkryją sekrety żyjącego w nim upiora, poznają historię wykucia Pierścieni Władzy oraz staną oko w oko ze swoim największym wrogiem. 

Śródziemie: Cień Mordoru w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej ukaże się 7 października 2014 r. na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC z Windows.

Written By
More from Patryk

PlayStation Polska przygotowało fotorelację z pokazu The Order: 1886

Firma Sony zorganizowała pokaz przedpremierowy gry The Order: 1886, która ekskluzywnie pojawi...
Read More