Śródziemie: Cień Mordoru w planie wydawniczym firmy Cenega

MIDDLE-EARTH: SHADOW OF MORDOR ZOSTANIE WYDANE NA PLATFORMACH NOWEJ GENERACJI, JAK RÓWNIEŻ PLAYSTATION 3 I XBOKSA 360. GRĘ CECHUJE NOWATORSKI SYSTEM NEMESIS, KTÓRY POZWALA ROZWIJAĆ SIĘ NASZYM PRZECIWNIKOM. TWÓRCY POTWIERDZAJĄ, ŻE ZAADAPTUJĄ GO NA STARSZE KONSOLE.

Middle-earth-Shadow-of-Mordor-7

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Środziemie: Cień Mordoru (Middle-Earth: Shadow of Mordor) wzbogaciła plan wydawniczy firmy. Tytuł trafi do sprzedaży 7 października 2014 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na platformy PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 i PC z systemem Windows. Za polską wersję językową odpowiada firma QLOC S.A.

Śródziemie: Cień Mordoru to niezwykle dynamiczny świat gry, w którym gracze zrealizują swój plan zemsty, dzięki któremu Mordor stanie się posłuszny ich woli. Historia gry rozpoczyna się nocnym powrotem Saurona do Mordoru, podczas którego czarni kapitanowie dokonują brutalnych egzekucji zwiadowców Czarnej Bramy. Gracze wcielą się w Taliona – zwiadowcę, który traci swą rodzinę i wszystko to, co było dla niego drogie. Zostaje przywrócony do życia przez tajemniczego awatara zemsty. Podczas gdy Talion będzie wprowadzał w życie plan swojej zemsty,  gracze odkryją tajemnicę awatara, odnajdą pochodzenie Pierścieni Władzy i zmierzą się z ostatecznym nemezis.

Zostań świadkiem powrotu armii Saurona do Mordoru, ataku na Czarną Bramę i genezy zemsty Taliona w fabularnym zwiastunie gry Śródziemie: Cień Mordoru – „Wygnany zza światów”. Zamów grę przed premierą, aby otrzymać dostęp do ekskluzywnego pakietu „Mroczny zwiadowca”. Pakiet zawiera:

  • Ekskluzywną skórkę dla grywalnej postaci

o   Rozpocznij swoją drogę ku zemście z nową skórką dla postaci Mroczny zwiadowca, która uosabia mroczną stronę charakteru Taliona

  • Tryb wyzwania „Próba sił”

o   Zmierz się z kapitanami Saurona, by zdobyć potężne runy i przewagę na początku gry

  • Dostęp do rankingów

o   Sprawdź swą szybkość, umiejętności i strategię porównując je w rankingach ze znajomymi

Written By
More from Patryk

Project CARS vs Gran Turismo 6 – porównano gameplay w obu grach

W sieci pojawiło się porównanie gier Gran Turismo 6 na PlayStation 3...
Read More