Śródziemie: Cień Mordoru – premiera na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 przełożona

Autorzy gry Śródziemie: Cień Mordoru zdecydowali się przesunąć datę premiery gry w wersjach na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Tytuł pojawi się na rynku dopiero w listopadzie. 

Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.
Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.

Śródziemie: Cień Mordoru miało trafić na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 w październiku. Autorzy gry ze studia Monolith Software zdecydowali się przesunąć debiut swojej gry o cały miesiąc. Świetnie zapowiadający się tytuł pojawi się w oficjalnej sprzedaży dokładnie miesiąc później niż pierwotnie zakładano, a dokładnie 21 listopada.

Producent gry pierwotnie planował wydać ten tytuł na rynek 3 października. Co ciekawe, edycja gry na PlayStation 4 oraz Xbox One pojawi się na rynku tego właśnie dnia. Właściciele starszych konsol stacjonarnych będą zmuszeni wstrzymać się zakupem kilkadziesiąt dni. Nie ujawniono oficjalnie powodów takiego obrotu spraw. Możliwe że autorzy chcą zachęcić graczy wersją na konsole nowej generacji, która z pewnością prezentuje o wiele wyższy poziom oprawy graficznej niźli edycje na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. 

Śródziemie: Cień Mordoru ukaże się 3 października w polskiej wersji językowej (napisy) na PC z Windows, PlayStation 4 oraz Xbox One. Zainteresowani zakupem gry na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 powinni więc wstrzymać się z zakupem tej produkcji. Warto również zapoznać się z naszą zapowiedzią gry, która widnieje poniżej.

[dzięki – http://www.computerandvideogames.com/476170/middle-earth-shadow-of-mordor-ps3-360-delayed-to-november/]

Written By
More from Patryk

Sniper Elite III: Misja Afryka, czyli nasi na Czarnym Lądzie

Ekipa polskich pracowników firmy Techland oraz redakcji Gram.pl wybrała się do Afryki,...
Read More