Śródziemie: Cień Mordoru pozwoli nam na spotkanie znanych twarzy

Śródziemie: Cień Mordoru to trzecioosobowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Tytuł ten oparty jest o twórczość znanego angielskiego pisarza J. R. R Tolkiena, ale opowiada całkiem inną historię, ale twócy podkreślają, że podczas rozgrywki spotkamy postaci znane z książek i filmów.

Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.
Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.

Wczoraj okazało się, że najnowsza gra oparta na uniwersum stworzonym przez Tolkiena trafi na rynek tydzień wcześniej. Oprócz tych informacji twórcy udostępnili także nowy materiał wideo, który przedstawia linię fabularną oraz potwierdza wcześniejsze słowa twórców, którzy zapewniali, że podczas grania w Śródziemie: Cień Mordoru będziemy mogli spotkać postacie znane z książek oraz filmów.

Ponadto twórcy podkreślali, że starają się aby ich gra jak najbardziej nawiązywała do świata stworzonego przez angielskiego pisarza. Po poniższym materiale można chyba stwierdzić, że Monolith Productions nie rzuca słów na wiatr, bo spotkać w grze Golluma i to tak podobnego, do tego z filmu, ucieszy chyba każdego fana Władcy Pierścieni. Miejmy nadzieję, że również w dniu premiery Śródziemie: Cień Mordoru będzie wzbudzać tyle pozytywnych emocji co teraz. Być może fani Tolkiena wreszcie dostaną grę godną uniwersum stworzonego przez wybitnego pisarza.

Śródziemie: Cień Mordoru zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One oraz Xboksa 360. Premiera zaplanowana jest na 3 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Recenzja gry Submerged

Zatopione miasto, siostra, która musi ratować umierającego brata, otwarty świat, eksploracja, znajdźki,...
Read More