Śródziemie: Cień Mordoru – nowy zwiastun fabularny

W sieci opublikowano nowe materiały wideo z gry Middle-earth: Shadow of Mordor. Zwiastun koncentruje się na fabularnej stronie gry.

Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.
Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.

Monolith Productions opublikowało w sieci kolejny zwiastun gry Śródziemie: Cień Mordoru, które opowiada o fabularnej stronie gry. Materiał wideo prezentowany jest przez aktora Troy’a Bakera, który to wciela się w postać głównego bohatera gry. W nagraniu bierze udział również scenarzysta i reżyser filmików Christian Cantamessa, który napisał scenariusz do gry Red Dead Redemption.

Od samego początku wszyscy w Monolith Productions wiedzieliśmy, że musimy się postarać, by Śródziemie: Cień Mordoru było jak najbardziej autentyczne. Krajobrazy, bronie, mieszkańcy, architektura – wszystkie elementy wymagały przywiązania do szczegółów, a główna fabuła nie jest wyjątkiem.” – napisano na oficjalnym blogu PlayStation.

Tytuł jest przedstawicielem gier akcji z elementami RPG. Rozgrywka jest bardzo podobna do innych gier z tego gatunku, ot chociażby Assassin’s Creed czy też Tenchu. Wcześniej informowałem Was również o fragmentach wideo prezentujących system rozwoju bohatera, myślę że warto sobie ten filmik odświeżyć.

Tytuł trafi do oficjalnej sprzedaży już 7 października tego roku. Zapowiada się on niezwykle klimatycznie, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Najlepiej sprzedające się gry 2015 roku – Dying Light na siódmym miejscu

W sieci pojawiły się oficjalne informacje dotyczące najlepiej sprzedających się gier roku...
Read More