Śródziemie: Cień Mordoru- najważniejsze informacje w jednym miejscu

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Gra oparta jest o twórczość J. R. R. Tolkiena, ale opowiada całkiem nową historię. W sieci pojawił się materiał podsumowujący wszystkie informacje na temat tej produkcji.

Śródziemie: Cień Mordoru zmierza na konsole nowej oraz starej generacji.

Już w najbliższy wtorek będzie miała miejsce światowa premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru. Z tej okazji firma Sony postanowiła przygotować materiał wideo, który podsumowuje w jednym miejsce wszystkie informacje na temat tej produkcji. Począwszy od warstwy fabularnej, poprzez obsadę aktorską, system Nemesis, aż po to co najważniejsze, czyli po walkę. Po obejrzeniu Mordor nie będzie dla Was tajemniczym miejscem.

Warto również wspomnieć, że dziś do sieci trafiły pierwsze recenzje i oceny najnowszej produkcji studia Monolith Productions. Większość z nich to oceny bardzo dobre, które pokazują, że Śródziemie: Cień Mordoru jest wart uwagi i żaden gracz nie może przejść obok niego obojętnie. A czy Wy planujecie zakup najnowszej gry Monolith Productions?

Śródziemie: Cień Mordoru na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One trafi już 3 października. Posiadacze PlayStation 3 i Xboksa 360 na premierę gry na tych konsolach będą musieli poczekać aż do 21 listopada.

More from Mikołaj Ciesielski

Już wkrótce więcej informacji na temat pierwszego rozszerzenia do Bloodborne

Bloodborne to bez wątpienia kolejna świetna gra ze stajni From Software. Tytuł...
Read More