Śródziemie: Cień Mordoru na PlayStation 4 wygląda wybornie

Udostępniono materiały wideo prezentujące rozgrywkę z Middle-earth: Shadow of Mordor w wersji na PlayStation 4.

Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.
Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

W ostatnich miesiącach na temat Middle-earth: Shadow of Mordor (Śródziemie: Cień Mordoru) zrobiło się głośno. W sieci pojawiały się kolejne materiały wideo oraz dzienniki dewelopera. Gra debiutuje na rynku już 3 października tego roku, my mamy okazję rzucić okiem na jej wersję na PlayStation 4.

Poniżej prezentujemy dwa filmiki, pierwszy z nich to materiał z imprezy branżowe EGX 2014. Możecie na nim wsłuchać się w komentarz producenta, który relacjonuje nam wydarzenia mające miejsce na ekranie.

Trzeba przyznać, że wersja na PlayStation 4 wygląda całkiem przyzwoicie. Gra może się pochwalić świetną animacją walki oraz oświetleniem. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tytułem, to polecam zaznajomić się z pierwszymi ocenami tej gry.

Premiera Middle-earth: Shadow of Mordor już 3 października na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Tytuł w późniejszym okresie pojawi się również na Xboksie 360 oraz PlayStation 3.

Written By
More from Patryk

Forza Horizon 2 – porównajmy Xboksa 360 z wersją na Xbox One

Redakcja Digital Foundry zdecydowała się przeanalizować jakość Forza Horizon 2 na Xboksie...
Read More