Śródziemie: Cień Mordoru – film prezentujący system Nemezis w polskiej wersji językowej

Śródziemie: Cień Mordoru to trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG, która pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. W sieci udostępniono nowy zwiastun promocyjny, który naświetla nam system Nemesis.

Shadow of Mordor opowie nam historię Taliona, strażnika Gondoru, które pragnie zemsty na sługusach Saurona.
Shadow of Mordor opowie nam historię Taliona, strażnika Gondoru, które pragnie zemsty na sługusach Saurona.

Podczas targów Electronic Entertainment Expo nie mogło oczywiście zabraknąć twórczości Tolkiena. W sieci udostępniono najnowszy zwiastun gry Śródziemie: Cień Mordoru w wersji z polskimi napisami.

Filmik w głównej mierze skupia się na systemie Nemesis, który to jest programem wspierającym rozwój naszych przeciwników. W trakcie walki natkniemy się na wielu przeciwników, którzy będą mogli starcie z nami przetrwać. Taki delikwent oddali się na jakiś czas, aby zaatakować nas będąc o wiele silniejszym. Orkowie zostali ponadto zaprojektowani z pomysłem – każdy z nich posiada własną osobowość, imię, umiejętności oraz stopień wojskowy. Zabieg ten ma uatrakcyjnić zabawę, oraz sprawić, że tytuł będzie o wiele bardziej nieprzewidywalny.

Middle- earth: Shadow of Mordor zmierza na konsole starej i nowej generacji oraz na PC. Premiera gry nastąpi 7 października tego roku. Więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Sensor Kinect 2.0 dostępny dla komputerów osobistych od lipca

Firma Microsoft opublikowała informacje na temat dystrybucji sensora Kinect 2.0. Urządzenie będzie...
Read More