Śródziemie: Cień Mordoru- aktualizacja wprowadzająca tryb fotograficzny jest już dostępna

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Dostępna jest już aktualizacje gry, która dodaję tryb fotograficzny.

Najnowsza produkcja Monolith Productions zebrała całkiem dobre oceny i uznawana jest za najlepszą grę w uniwersum Śródziemia.

Śródziemie: Cień Mordoru trafiło do sprzedaży dwa tygodnie temu. Można powiedzieć, że szturmem tytuł ten zdobył serca graczy i mimo wielu podobieństw do serii Assassin’s Creed oraz Batmana jest cenioną produkcją. Twórcy starają się, aby gracze, którzy ukończyli już grę mieli po co wracać do ich najnowszej produkcji. Zdecydowali się więc na wprowadzenie trybu fotograficznego, który jest przybliżony na poniższym materiale wideo. To jak? Chcecie zrobić sobie fotkę ze swoim ulubionym orkiem?

Warto wspomnieć, że aktualizacja gry Śródziemie: Cień Mordoru zajmuje 600MB w przypadku PlayStation 4 i 700MB w przypadku najnowszej konsoli Microsoftu, choć aktualnie trybem fotograficznym posiadacze Xboksa One cieszyć się nie mogą. Miejmy jednak nadzieję, że już niedługo twórcy udostępnią tę nowinkę dla właścicieli konsoli amerykańskiej firmy i każdy gracz będzie mógł zaprezentować swoje fotograficzne zdolności.

Śródziemie: Cień Mordoru zadebiutowało na rynku 3 października na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz na Xboksie One. Posiadacze PlayStation 3 i Xboksa 360 na premierę gry na tych konsolach będą musieli poczekać do 21 listopada.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowe przecieki dotyczące Star Wars: Battlefront!

Star Wars: Battlefront jest najbardziej wyczekiwaną produkcją przez wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen....
Read More