Square Enix zapowie nowe RPG już w grudniu

W sieci pojawiły się intrygujące informacje z obozu Square Enix, którego przedstawiciele rozmawiali z redakcją Famitsu i potwierdzili zapowiedź nowego RPG w grudniu.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

Square Enix znane jest w branży jako duży wydawca, mający pod sobą wiele popularnych marek (Hitman, Tomb Raider, Final Fantasy), ale również producent znakomitych gier z gatunku RPG. Przedstawiciel firmy, CEO Yosuke Metsuda, na łamach magazynu Famitsu wyjawił plany dotyczące przyszłości firmy.

Okazuje się, iż producent ma w planach kilka projektów, wśród których znajduje się nowa marka z gatunku RPG, która zostanie zapowiedziana w przyszłym miesiącu. Warto podkreślić, że nie będzie to remake, lub tez reedycja gry wydanej wcześniej przez tego producenta.

”Właściwie, to jako firma przygotowujemy się do zapowiedzi zupełnie nowej gry, która nie jest remake’iem oraz trafi na konsole stacjonarne. Ogłoszenia w tej sprawie zostaną poczynione już w grudniu. ” – Yosuke Metsuda, Famitsu.

Producent wyjaśnił również, aby uniknąć nieporozumień, że Square Enix pracuje równocześnie nad innymi grami, między innymi na PC czy też urządzenia mobilne. Firma nadal dopieszcza Final Fantasy XV, a więc możemy się spodziewać zapowiedzi gry na konsole nowej generacji, trzymamy kciuki.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/11/square-enix-will-reveal-new-console-rpg.html]

square enix game

Written By
More from Patryk

Oferty tygodnia na Deals with Gold (5 maja 2015)

W sklepiku Xbox Store przygotowano całkiem dobre oferty dla graczy, szczególnie jeżeli...
Read More