Square Enix zapowiada tajemniczy Project Code Z

Firma Square Enix zdecydowała się upublicznić bardzo ciekawy obrazek zapowiadający ich najnowszą, tajemniczą grę. Poznajcie Project Code Z.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

Square Enix ma ręce pełne roboty, ale nie zwalnia tempa i subtelnie wprowadza nieco tajemniczości do swojej polityki wydawniczej. Mowa tutaj o tajemniczej marce Project Code Z, która to zostanie ujawniona już w najbliższym okresie.

Firma zdecydowała się zapowiedzieć superprodukcję przeznaczoną na konsolę PlayStation 4. Na ten moment nie wiemy praktycznie nic, ponadto że w sieci opublikowano tajemniczy obrazek prezentujący logotyp gry. Czy będzie to gra akcji, strategia, może wysokiej jakości RPG?

Przekonamy się o tym już 31 stycznia, kiedy to firma odkryje karty i ujawni swoją nową markę. Należy również pamiętać, iż aktualnie firma pracuje nad Final Fantasy XV, które również jeszcze nie otrzymało konkretnej daty premiery. Miejmy nadzieję na miłe zaskoczenie ze strony Square Enix i intrygującą grę.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/square-enix-teasing-new-ps4-title.html]

Project Code Z!
Project Code Z!
Written By
More from Patryk

Sprawdź najnowszą ofertę Deals with Gold, bo w niej między innymi GTA 5

W sieci pojawiła się kolejna rozpiska gier wchodzących w skład oferty Deals...
Read More