Square Enix szykuje się do zapowiedzi kolejnej gry z serii Tomb Raider!

W tym roku otrzymaliśmy również dostęp do najnowszych przygód Lary Croft na PlayStation 3!

W sieci zarejestrowano dwie nowe domeny internetowe, które nawiązują swoim nazewnictwem do marki Tomb Raider. Czy to oznacza, że Square Enix zapowie na dniach nową odsłonę Tomb Raidera?

Tomb Raider trafiło na rynek w roku 1996. Od tamtej pory seria jest jedną z najważniejszych w branży gier wideo.
Tomb Raider trafiło na rynek w roku 1996. Od tamtej pory seria jest jedną z najważniejszych w branży gier wideo.

Square Enix zarejestrowało bardzo ciekawe domeny internetowe, na moment przed otwarciem targów E3. W sieci zawrzało, ponieważ dotyczą one marki Tomb Raider. Mowa tutaj o dwóch adresach: RiseOfTheTombRaider.com oraz LaraCroftAndTheTempleOfOsiris.com.

Informacjami podzielił się z nami branżowy szpieg Supperaution, który znany jest z gorących plotek, dość często się potwierdzających. Nie zostało jednak potwierdzone, czy rzeczone domeny mają coś wspólnego ze studiem Crystal Dynamics, które najprawdopodobniej pracuje już nad kolejną częścią Tomb Raider. Jednakże dwie strony mogą przemawiać za następującym scenariuszem – jedna z nich to medium czysto promocyjne, gdzie miałyby się pojawiać nowe materiały z gry. Drugi adres może być traktowany jako źródło informacji na temat zupełnie innego projektu w klimatach serii, tak jak kiedyś miało to miejsce przy Lara Croft and the Guardian of Light.

Czekamy na potwierdzenie tych informacji podczas E3, które rozpoczynają się z dniem dzisiejszym. Jeżeli mowa o marce Tomb Raider, to jej ostatnia odsłona trafiła na PlayStation 4 oraz Xbox One, jako ”edycja definitywna”. Jesteście gotowi na więcej?

[dzięki – VG 24/7]
Kiedy usłyszymy o nowej części Tomb Raidera?
Kiedy usłyszymy o nowej części Tomb Raidera?
Written By
More from Patryk

God of War Collection od dzisiaj w polskich sklepach na PlayStation Vita

God of War Collection to zestaw dwóch pierwszych odsłon gry God of...
Read More