Square Enix prezentuje trailer gry Final Fantasy X/X-2 HD Remaster na PlayStation 4

Square Enix razem z PlayStation zdecydowali się wydać Final Fantasy X/X-2 HD Remaster na PlayStation 4. Przygotowano nawet stosowny zwiastun zapraszający nas do świata Spiry.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster pojawiło się już wcześniej na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita, ale teraz Square Enix decydują się na wersję ostateczną swojego klasyka na PlayStation 4. Tidus i jego przyjaciele pojawiają się na najnowszym zwiastunie tej gry w wersji na najnowszą konsolę japońskiego giganta.

Premiera tytułu w Polsce nastąpi, równocześnie ze światową, 15 maja 2015 roku. Gra ukaże się w angielskiej wersji językowej na konsolę PlayStation 4. Firma Cenega, oficjalny dystrybutor gry w Polsce informuje, że cały nakład premierowy dostępny będzie w wydaniu Limited Edition, ze steelbookiem przy zachowaniu standardowej ceny gry.

Final Fantasy X/X-2 otrzymało na Projekt Konsola ocenę 8/10. Oryginał z PlayStation 2 może się pochwalić średnią ocen na poziomie 92 punktów (Metacritic). Jest to jedna z najlepszych gier jRPG w historii gier wideo, więc z pewnością wielu ogra ją jeszcze raz na PlayStation 4.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/final-fantasy-x-x-2-hd-remaster-ps4.html]

FFX_X-2

Written By
More from Patryk

Jak w grze Fallout 4 upływa czas i zmienia się pogoda?

Pani i Panowie, dziś rozpoczyna się ten niezwykle gorący okres, kiedy to...
Read More