Square Enix prezentuje genialne animacje z gry Final Fantasy XV

Final Fantasy XV wydaje się być jedną z najładniejszych, jak nie najładniejszą grą z otwartym światem na rynku. Potwierdzają to tylko nowe materiały wideo, które prezentuje nam dzisiaj Square Enix.

Firma Square Enix zdecydowała się pochwalić możliwościami swojego wspaniałego silnika graficznego Luminous Engine. W oparciu o to narzędzie jest przygotowywane wielkie Final Fantasy XV. Animacje w grze robią niesamowite wrażenie, a dziś producenci zdecydowali się nieco bardziej i szczegółowiej zaprezentować nam efekty swojej pracy nad grą.

W sieci opublikowano dwa nagrania wideo, w którym Square Enix bardzo szczegółowo pokazuje animację ruchów głównych bohaterów gry. Całość wygląda niesamowicie, a same ruchy są naturalne i swobodne. Sesje motion-capture wyraźnie dają wyśmienite efekty i jakość animacji bohaterów to rzeczywiście klasa światowa. Świetnie wypada również synchronizacja ruchu warg z wypowiadanymi kwestiami przez bohaterów. Śmiem twierdzić, że Final Fantasy XV będzie najładniejszą grą z gatunku RPG na rynku w momencie swojej premiery.

Miejmy nadzieję, że cały wysiłek włożony w wykreowanie wspaniałych animacji oraz bohaterów nie położy się cieniem na wirtualnym otoczeniu. Episode Duscae dało szansę sprawdzić, jak Final Fantasy XV wygląda w rzeczywistości. Będzie to wielki tytuł, ale Square Enix powinno również postarać się zaprojektować wspaniałe otoczenie, bujną roślinność, głębokie jaskinie i tym podobne lokacje.

Gra Final Fantasy XV pojawi się w przyszłym roku na PlayStation 4 oraz Xbox One. Dokładnej daty premiery nadal nie znamy, ale Square Enix ma ją ujawnić już na początku przyszłego roku.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=xrbqg4DPcV0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=MWfvDiRese4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fe7f870bbe6d362d2b9839″]

Written By
More from Patryk

Dzięki modyfikacji wprowadzono tryb FPP do Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PC

W sieci pojawił się filmik przedstawiający interesującą modyfikację do gry Metal Gear...
Read More