Square Enix pokazuje cudowne Star Ocean 5 na TGS 2015

Na wczorajszym pokazie Square Enix podczas targów Tokyo Games Show 2015 ujawniono pierwsze walki oraz gameplay z cudownie zapowiadającego się Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness na PlayStation 4.

Square Enix szykuje zaiste mocny line-up oryginalnych gier wideo prosto z Japonii. Szkoła robienie gier z gatunku jRPG ma szansę powrócić w cudownie wyglądającym Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness. Dziś możecie sprawdzić ten tytuł w pełnej krasie, bowiem twórcy udostępnili gameplay. Filmik pokazuje mnóstwo elementów eksploracji, walkę z przeciwnikami, pozwala zapoznać się z naszą drużyną oraz zobaczyć, jak cudowną oprawę graficzną przygotowano dla nas w tym charakterystycznym tytule.

Potwierdzają się również wcześniejsze spekulacje i zapowiedzi. Tri-Ace przygotowało współczesne RPG w stosunkowo rozległy, otwartym świecie, gdzie starcia będą odbywać się w czasie rzeczywistym. Producenci gry porzucają zatem nieco starodawny model ekranów ładowania przed każdym starciem, teraz walka będzie odbywała się bezpośrednio w środowisku gry i bez zbędnych przerw w rozgrywce. Całość wygląda bardzo smakowicie, mi osobiście przypadły do gustu bohaterowie oraz kolorowa oraz szczegółowa oprawa graficzna.

Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness pojawi się w Japonii już w lutym 2016 na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. Na dzień dzisiejszy nie znamy daty premiery gry na zachodnim rynku. Myślę że warto czekać na jej ujawnienie, bowiem obok Final Fantasy XV jest to jedna z najciekawszych przedstawicieli gatunku RPG z Japonii.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=60&v=8eFO9CuDs9A” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f1483ecfb503701d1fc235″]

Written By
More from Patryk

Ghost Games, twórców udanego Need for Speed Rivals, dotykają zwolnienia

Ghost Games, czyli twórców nie tak dawno wydanego Need for Speed Rivals,...
Read More