Square Enix chwali się animacją oraz biustem bohaterki Final Fantasy XV

Autorzy gry Final Fantasy XV koncentrują się na świetnej rozgrywce, historii oraz oprawie graficznej. Szczególnie jeżeli mowa o wdziękach głównych bohaterek.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

W najnowszym numerze magazynu Famitsu pojawiły się zdjęcia z gry Final Fantasy XV. W roli głównej oczywiście eksponowana od dłuższego czasu Cidney, czyli najpewniej kobiece wcielenie kultowego mechanika (”złotej rączki”) z poprzednich odsłon serii.

Square Enix koncentruje się na wielu elementach, gdy mowa o Final Fantasy XV. Firma z pewnością udostępni niezapomnianą, epicką historię, efektowny system walki, ogromne środowisko gry oraz wybitną oprawę graficzną. Studio podzieliło się z magazynem Famitsu zdjęciami Cidney, jednej z bohaterek, która weźmie udział w historii Final Fantasy XV.

Producent chce się pochwalić efektownie przygotowaną animacją modeli postaci. Square Enix zapowiada, że wypracowano niezwykle szczegółowe cieniowanie, rzeczywiste fragmenty skóry oraz autentyczną animację ruchów bohaterów. Aby jak najefektowniej to pokazać, firma przygotowała efektowne zdjęcia seksownej Cidney dostępne poniżej.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/11/new-final-fantasy-xv-screenshots-show-amazing-graphics-for-eyes-and-hair-on-ps4-and-xbox-one/]

final fantasy 15_pk (4)

final fantasy 15_pk (2)

final fantasy 15_pk (3)

final fantasy 15_pk (1)

Written By
More from Patryk

Gra o Tron – serial wprowadzi 12 nowych bohaterów w nowej serii

Szósta seria serialu Gra o Tron ma wprowadzić aż 12 nowych bohaterów....
Read More