Sprzedaż Xbox One w Japonii oraz doniesienia o wadliwych egzemplarzach

Właściciele Xbox One uskarżają się na głośne działanie konsoli, toteż Microsoft zdecydowało się wymieniać wadliwe sprzęty na nowe. Poznaliśmy również dokładne dane na temat sprzedaży konsoli w Japonii.

Microsoft wprowadził na rynek Kinecta wraz z premierą Xbox One.
Microsoft wprowadził na rynek Kinecta wraz z premierą Xbox One.

W sieci pojawiły się informacje na temat sprzedaży konsoli Xbox One na terenie Japonii. Niestyty z kraju samurajów docierają do nas nieciekawe informacje, ponieważ zainteresowanie sprzętem Microsoftu w tym kraju jest znikome.

Jak podaje organizacja Enterbrain, w Japonii do klientów trafiło tylko 23 tysiące egzemplarzy konsoli. Wynik ten uzyskanow dniach 4 – 7 września. Najlepiej sprzedającym się tytułem w Kraju Kwitnącej Wiśnii okazało się Titanfall, które znalazło najwięcej zainteresowanych wśród nowych właścicieli Xbox One. Produkcja trafiła w ręce ponad 22 tysięcy graczy. Drugą najlepiej sprzedającą się pozycją okazało się być Kinect Sports Rivals, które rozeszło się w ilości ponad 14 tysięcy sztuk. Podobnym zainteresowaniem cieszy się Dead Rising 3, po które sięgnęło ponad siedem tysięcy osób.

Xbox One zadebiutował również w Polsce, ale na konsolę skarżą się właściciele na całym świecie. Na oficjalnym forum Microsoftu pojawiły się doniesienia na temat wadliwych egzemplarzy. Mowa tutaj o zbyt głośno działających konsolach. Koncern z Redmond odpowiedział jednak natychmiastowo, zapewniając o wymianie wszystkich wadliwych egzemplarzy.

Ciekawi jesteśmy Waszej opinii na temat premiery Xbox One w Polsce. Zaopatrzyliście się już w ten sprzęt, bawicie się dobrze, jak go oceniacie?

Biała wersja konsoli Xbox One.
Biała wersja konsoli Xbox One.
Written By
More from Patryk

Dodatki DLC do Titanfall za darmo do pobrania na Xbox Games Store

Dodatki DLC do gry Titanfall na Xbox One oraz Xboksa 360 chwilowo...
Read More