Sprzedaż PlayStation 4 przyspiesza, już 30 milionów konsol trafiło do klientów

W sieci pojawiły się informacje o sprzedaży konsoli Sony w skali światowej. PlayStation 4 przyspieszyło i już znalazło ponad 30 milionów nabywców.

Firma Sony ujawniła najnowsze dane statystyczne dotyczące sprzedaży konsoli PlayStation 4. Sprzęt sprzedaje się znakomicie, a łączna liczba sprzedanych konsol to aktualnie ponad 30 milionów egzemplarzy.

Koncern Sony poinformował, że na świecie sprzedało dokładnie 30,2 miliony egzemplarzy konsoli PlayStation 4. Dane dotyczą głównie okresu od premiery do 21 lub 22 listopada (zależne od regionu) 2015 roku i pochodzą z wewnętrznych statystyk firmy.

Konsola jest obecna w 124 krajach świata, a producent zapowiada dalsze intensywne wsparcie platformy PlayStation 4 i rozwijanie bazy jej użytkowników. Koncern twierdzi, że to najszybsza i najmocniejsza sprzedaż w historii marki PlayStation. Faktycznie liczba aż 30 milionów sprzedanych konsol może zachwycać.

Pamiętajmy że zbliżamy się do najgorętszego okresu w branży gier wideo, czyli Świąt Bożego Narodzenia. To teraz sprzedaż gier oraz sprzętu powinna gwałtownie przyśpieszyć.

Konsola PlayStation 4 zadebiutowało 15 listopada 2013 roku w Ameryce Północnej, a 29 listopada w Europie. Jesteście zadowoleni z wyboru tej platformy?

[interaction id=”56556cc641f2d0122bb30d93″]

Written By
More from Patryk

Kolejne materiały z Wiedźmin 3: Dziki Gon, odwiedzimy mroczne lasy Rivii!

W sieci udostępniono materiały z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jest to...
Read More